Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudom h hulye kerdes, de...

Tudom h hulye kerdes, de hanyadik osztaly a kozepiskola?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 20:28
 1/4 anonim válasza:
24%
8 utan mi jon szerinted??!
2013. dec. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eredendően a 9.–12. osztály számított középiskolának, de mostanság vannak már hat- és nyolcosztályos gimnáziumok is, ezek 7.–12. illetve 5.–12. osztályban vannak. Sőt, vannak középiskolák, ahol még egy évet rászánnak az érettségire készülésre, ezekben lehet valaki 13.-os is.


És ahogy az Üzenet a jövőbőlből megtudtuk, ezer év múlva 80 általános és 40 gimnázium lesz kötelező, azaz a középiskola 81.–120. osztályokban lesz.

2013. dec. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: a +1 év nem az érettségire való készülés miatt van, hanem mert valamelyik speciális szak. Én két tánítási nyelvűbe jártam, amihez nem kellett előképzettség, ezért volt nulladik év, hogy az adott nyelvet megtanuljuk.
2014. jan. 1. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ok, köszi! Mondjuk nekem mindegy… De a lényeg az akart lenni, hogy lehet valaki 13.-osan is középiskolás.
2014. jan. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!