Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz 22-23 évesen...

Nagyon gáz 22-23 évesen koliba költözni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne?
2013. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert akkor azért már az ember albérletbe megy... de nekem arra nem futná, csak kolira.
2013. dec. 31. 00:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen?! Kétlem...


A 22-23 csak 3-mal több a 19-20-nál, és a 19-20-as korosztály is többnyire kollégiumba megy, ha máshogy nem megoldható;én ilyen szempontból szerencsés vagyok, csak 1-1 óra az út az egyetemig; a gimi is kb. ilyen messze (vagy közel(?)) volt, úgyhogy már megszoktam. Ha te úgy gondolod, hogy ennyi idősen már albérletbe mennek az emberek, az azért lehet, mert az albérletesek nagy része is kollégiumban kezdi, ott "bandába" verődnek, és később albérletbe költöznek (mivel az albérlet fenntartása 1 személynek igencsak drága, pláne az egyetem mellett).


Szóval egyáltalán nem gáz; ha "csak ennyire futja", akkor be kell érni ezzel, egyáltalán nem gáz.

2013. dec. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hidd el, lesznek nálad ott idösebbek is és nem 1-2 emberröl beszélek.
2013. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Én sem ott szeretnék megöregedni, csak 1-2 évre lenne szükségem, amíg összeszedem magam anyagilag és albiba tudok menni. :D
2013. dec. 31. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!