Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar szakkal milyen munkakör...

Magyar szakkal milyen munkakörben, hol lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
írhatnék vígasztalást, de gyakorlatilag sajnos semmilyenben. Multik HR-én esetleg.
2013. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tanar... HR.

Mediaban valami tinglitangli melo..Nem tudom, mire szamitottal amikor elkezdted, hogy egyetem utan mi leszel ha nagy leszel.

2013. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A HR nem hiszem, arra ott van az emberi erőforrás szak meg egy ilyen munkakörben általában közgázos ismeretre is szükség van. Esetleg pszichológiáról még felvehetnek valakit, de én úgy tudom inkább a rendes HR szakról. Magyar tanár lehetsz vagy mesterszak után amit a mesterszak épp kínál pl. nyelvész kutató. A magyar tanáron és kutatón kívül nincs nagyon olyan foglalkozás amihez a magyar szak kellene. Persze az ismeretek amiket ott szerzel mindig hasznosak lehetnek, de ha az a cél, hogy egy biztos munkát szerezz, akkor ne a magyar szakot válaszd.
2013. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Nem is írta, hogy egyetemre jár vagy hogy elkezdte volna már a szakot. Érdeklődni is lehet, nem?
2013. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!