Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi számít presztízsszakmának?

Mi számít presztízsszakmának?

Figyelt kérdés
Külföldi egyetemre szeretnék járni, karriert építeni és a társadalom által elismert munkát végezni, jó fizetéssel. Az életemet külföldön képzelem el, tehetős emberként, aki mindent meg tud adni a családjának. Jóeszűnek tartom magam, és bármennyit képes vagyok tanulni azért, hogy ezt elérjem. De nem tudom milyen irányban induljak el? Mely szakmák megbecsültek?
2013. dec. 26. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos
2013. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Jóeszűnek tartom magam,Mi számít presztízsszakmának?

Szerintem a kettő, üti egymást. Jobb is ha elmész,irány külföld.

2013. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a másodikkal. Tudok gratulálni, hogy neked az számít, hogy a társadalom által elismert szakmád legyen. A legnemesebb és leginkább boldogságot okozó szakmák rettenetesen nincsenek megbecsülve semmilyen társadalom által.


Elárulom neked a továbbtanulás kulcsát: azt tanuld, ami érdekel, amit csinálni szeretnél. Nem kötelező dolog egyetemre járni, főleg nem külföldire, ez egy lehetőség, van, aki tud vele élni, de van olyan, akinek semmi szüksége rá. Csak azért, hogy verd rá a melled, felesleges.

2013. dec. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!