Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen munka a rendőrségi...

Milyen munka a rendőrségi portré készítő szakmája?

Figyelt kérdés

mit tudtok róĺa? annyival én is tisztában vagyok, h a szemtanu/áldozat személyleírasa alapján részletes portrét dolgoz ki a keresett személyekrôl, de ezenkívül sajnos ,nem sok dologgal vagyok tisztában.

Pl. milyen végzettséget kell megszerezni,ha vki ezt szeretné munkájának? Elég, ha csak jól tud rajzolni, portrét csinálni, vagy kell más is?

/Neten szinte semmit nem írnak erről./



2013. dec. 23. 03:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan, de szerintem ők, vagy a legtöbb nem rendőr ill nem is állománybeli. Külsős, aki max szerződött velük, segít ha kell. Grafikus vagy bármi, csak jól rajzoljon. Mint a független orvosszakértők stb. Szerintem mindegy mi vagy, rajzlj sokat aztán jelezzed valami megyei kapitányságon hogy szeretnél ilyet csinálni, segíteni. Ehhez nem kell rendőr végzettség. Persze biztosan van hivatásos aki csinál ilyet. De pl a grafológus se rendőr, csak ha kell a rendőrség felkéri a segítségre. Nyilván a jobbakat meg akik jelezték az eféle szándékukat.

Am a legjobb ha mész tisztire, mqjd hobbiból rajzolsz, bizonyítasz hogy faján, s akkkr "házon belül" majd felkeresnek ha kell.

2013. dec. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaja, valahogy úgy van, ahogy az első írja.

Tolmácsokat se tartanak, van szerződés, aztán, ha mondjuk egy évben kétszer kell vietnami akkor kétszer bemegy aztán cső.

2013. dec. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!