Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizikából bukni fogok?

Fizikából bukni fogok?

Figyelt kérdés

ha fizikából van két egyesem (röpdoga,tz),

még kijavithatom félévig??vagy már nem?



2013. dec. 22. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáltad már megkérdezni a tanárodtól? Ugyanis ő az egyetlen a világon, aki pontos választ tud adni erre, minden más csak tippelgetés. De én szívesen mondom neked, hogy igen, ha ezzel örömet szerzek, nekem nem kerül semmibe.
2013. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2013. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még legalább 2x kell kettest kapnod,hogy ne állj bukásra,de akkor is még csak 1 meg 2 között állsz.

Esetleg ha mondjuk vállalsz kiselőadást pl. ötösért,akkor az javít többet az átlagodon.


Ha heti 2 órád van a héten,akkor sztem 3 jegyre már le tudod osztályozni,szóval a bukásod,vagy nem bukásod a harmadik jegytől függ.


De tényleg a tanárt a legjobb megkérdezni erről.Sőt,még szünet előtt meg kellett volna.

Ami még érdekelne,hogy miért jutottál a bukásig?A lustaságod miatt,vagy mert egyszerűen nem megy?Ugyanis nem mindegy.

2013. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!