Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az érdekelne, hogy a Zrínyi...

Az érdekelne, hogy a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetemen, , szólnak-e" a sminkért, a műkörömért és a kiszőkített hajért?

Figyelt kérdés
Ide szertnék jelentkezni és a tanulmányi eredménnyel meg ilyesmikkel nem lenne gond, csak attől félek, hogy lehet, hogy ezek kizáró tényezők.
2009. nov. 26. 07:01
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A kiszőkítés szerintem csak egy dolog, viszont nem hinném, hogy egy Nemzetvédelmi Egyetem hallgatójának műkörmöket kellene viselnie. Sőt, szerintem a smink sem odavaló.
2009. nov. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Attól függ milyen szakra mégy. Ha civilre, nem igazán különbözik más egyetemtől. Ha katonai szakra mégy, akkor okozhat problémát a műköröm, pl egy fegyver szétszerelés alkalmával :) A sminkelésre nincs külön tiltás, de ha túl látványos akkor azért megjegyezhetik. Ha te nem tudod elviselni magad erős smink nélkül, akkor szintén a katonai szakon akadhatnak problémák egy riadó alatt, amikor 5 perc van az elkészülésre :) Ha hajfestésre sincs külön szabály. Egy bizonyos hosszúság fölött a fiúknak levágatják, a lányoknak meg befonva kell viselni. A nem természetes színre festést viszont biztos nem tolerálják.
2009. nov. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én oda járok, és ilyesmivel még sosem volt gond. (civil szak) Az udvaron, folyosón stb. nap mint nap összefutok olyanokkal akik katonai szakra járnak, és (persze erős túlzások nélkül) sminkelhetik magukat, festhetik a hajukat.
2009. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)amúgy biztonság- és védelempolitaki szakra szeretnék jelentkezni.
2009. nov. 26. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Halihó:)

Én nem tudok a émához szólni fiú létemre, de amúgy én is biztonságpolitikára szeretnék menni:)TE miért szeretnél ide menni?hogy állsz a tanulással, nyelvekkel?esetleg van olyan valaki a családodban aki katona?

Bocsi a sok válaszért,csak megörültem, hogy nem csak én akarok ilyenre menni

2009. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tom miért...csak úgy érdekel:)Nyelvekkel nagyon jól állok,a tanulással sincs probléma,azt hiszem:D

Am még egy kérdés:a kicsit ,,pi*ásabb" csajokat kinézik innen?:$

2009. nov. 26. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerinted? Gondolkodj már egy kicsit, légy szíves!
2009. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,ezért kérdeztem...-.-
2009. dec. 3. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!