Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pecsett van pszichologia egyetem?

Pecsett van pszichologia egyetem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Pszichológiai egyetem sehol sincs, csupán pszichológiai kar van.

Keress rá, hogy van-e.

2009. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Pszichológiai kar sincs, max. pszichológia szak. Bölcsészkaron keresd!
2009. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Van pszichológiai kar is... Jobb lenne rákeresni, mielőtt ekkora hülyeséget mondasz.
2009. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Tényleg nem bunkózni akarok, de kitalálták már e GOOGLE-t, ha oda beütöd hogy "Pécs pszihológia" valamit tuti kidob. Pécsi vagyok de nem tudnám megmondani neked hogy van e olyan egyetem ahol van pszihológiai kar. Most lehet hogy hatalmas baromságot mondok, elnézést mindenkitől de a pszihológia nem kapcsolodik az orvostudományhoz?

Mert POTE (Pécsi Orvos Tudományi Egyetem) ugye köztudott hogy van Pécsen.

2009. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az orvostudományhoz a pszichiátria tartozik, azt kell orvosin elvégezni. A pszichológia a teljesen más tudomány ág, ahhoz nem kell orvosi, egy sima bölcsész karon is el lehet végezni :)
2009. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Jól elvitatkoztok meg kioktatjátok egymást, de ne adj' isten, hogy egyikötök is beütni azt a nyavalyás pár betűt a keresőbe. Pécsett a Bölcsészkaron van pszichológia szak, az ELTE-n meg van külön Pedagógiai és Pszichológiai Kar.

[link]

2009. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

22:25 Milyen alapon állítod, hogy nem néztem utána google-ben? Csak mert szólok, hogy utánanéztem. Hoppá! Fájt, mi?

Amúgy meg a kérdezőt kéne leoltanod, ő akar egy minimum 450 ponthatáros suliba menni és még a keresőt sem képes használni és minimálisan utánanézni, hogy egyáltalán hol tanítják amit tanulni akar.

2009. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
A kérdező kérdezett, te meg vagy válaszolsz neki vagy nem válaszolsz, de az, hogy "keress rá", teljesen fölösleges, a kérdező nem azért tette fel a kérdést, hogy ezt megtudja. Hogy te utánanéztél-e vagy sem, az pedig engem nem érdekel.
2009. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor egyáltalán minek tetted szóvá, hogy senki nem nézett utána, ha ennyire nem érdekel? Áh, mindegy, lesz*rom... Túl sok itt az olyan ember aki ide jár levezetni a feszkót és fölösleges dolgokba köt bele...
2009. nov. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Én válaszoltam a kérdésre értelmesen és hasznosan, megoldottam egy vitát. Te kötözködsz!
2009. nov. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!