Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyiért írnak...

Szerintetek mennyiért írnak egy szakdolgozatot?

Figyelt kérdés

Nem mintha én íratni akarnék, mert már végeztem, csak elég sok ilyen hirdetést látok, de árat szinte sehol...

Szóval csak kíváncsi vagyok, hogy mennyiért adják el a gondolataikat...


2009. nov. 25. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:

én még nem találkoztam árral, de ha én írnám meg vkinek, mondjuk nehézségtől függ, de elkérnék mondjuk 40-50 ezer ft-ot :)

a sajátomat meg nem bíznám senkire, igaz már megírtam, ötös lett :)

2009. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy szakdoga megírásáért nyamvadt 50ezret kérnél??:S Én tuti kérnék vagy 200 ezret,azért az nagy munka!Vagyis én még csak elsőéves vagyok,de szerintem nagyon nehéz lehet (lesz majd) szakdogát írni! Egy csomó idő elmegy vele!
2009. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem 1 évembe telt megírni... Szerintem is kevés az 50. De van olyan h.lye, aki ad érte 200-at? :S Mert igazság szerint az reálisabb lenne annyi munkáért.
2009. nov. 25. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Fókuszba mutattak egy pasit aki lebukott vele, ő 150ezerért csinálta.
2009. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És hogy tudott lebukni? Lebukni csak az tud, aki megrendeli, nem? :S
2009. nov. 25. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:

hát sztem még egy BA-s dolgoztahoz is jó egy hónapot kell rászánni és mellette nem igazán tudsz mással foglalkozni. az 50e Ft meg igencsak a minimálbér alatt van... ha ennyit kérne valaki én ugyan rá nem bíznám...nagyon kicsi az esélye h normális munkát végezzen. max ha nyugdíjas és amúgy sincs jobb dolga, vagy nem tudom...

a 150e reálisabbnak tűnik.

2010. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem pedig, ha az adott szakterületen végigtanultad azt a 4-5 évet, megvan az a szakdolgozat egy hét alatt is:) Nekem kb ennyi kellett, pedig idegen nyelven írtam és szép ötös lett-hozzáteszem, nem csaptam össze, csak tudtam, mit akarok.


Úgyhogy semmi féléves projectről nincs itt szó:P

2011. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!