Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha, ott voltam suliban, de...

Ha, ott voltam suliban, de még is beírtak hiányzónak akkor mi van?

Figyelt kérdés
November 13.ára Péntekre hiányzónak vagyok beírva, de én akkor ott voltam suliban, még témazárót is írtam németből. Egy hét múlva viszont tényleg hiányoztam, arra van igazolásom, de a naplóba meg nincs beírva. Most akkor mi van? Osztályfőnököm kéri az igazolást arról a napra amikor ott voltam, de amikor hiányoztam arról nem. Ha átírom a dátumot megfelel neki? Vagy írassak anyámmal ujjat? Nem értem, a tanárok csak úgy írogatják a hiányzókat, olyanokat is beírnak akik nem is az osztályba járnak. Volt, hogy 1 hétig hiányoztam és a nevemben egy betűt elírtak és nem kellet leigazolni, olyan is, hogy be sem írtak és a fizika tanár meg nem hitte el hogy hiányoztam és karót kaptam a dogámra. A tanárokat nem figyelik? Nem értem, hogy lehet így össze vissza írni.
2013. dec. 16. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
beszéld meg az osztályfőnököddel! mondd el, hogy is volt, és ő tudni fogja, hogy átírjátok-e, vagy csak simán leigazolja ...
2013. dec. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a tanárok is emberek, előfordul hogy hibáznak.


jellezd osztályfönöködnek, hogy ott voltál aznap, és szólj az adott tanárnak hogy rossz helyre irt be téged. ő szépen javitja a naplót, az ofőd meg elfogadja az igazolást.

2013. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Összekeverték
2013. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!