Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Semmit nem értek a fizikából,...

Bratilla kérdése:

Semmit nem értek a fizikából, de nincs pénzünkkülöntanárra. Hogyan tanulhatnám meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy a fiikához ténylegtök sötét vagyok. Mindenből 4-es, 5-ös jegyeim vannak, ebből meg bukásra állok. Hétfőn lesz a mindent eldöntő témazáró, de egyszerűen nem értem, és még az elméletét sem sikerült megjegyezni, azt sem értem. A számolásokat meg végképpp.

Mit tegyek?


2013. dec. 15. 13:02
 1/6 A kérdező kommentje:

*végképp

A szóközök hiányáért bocsánat, sajnos utólag vettem észre, hogy akadozik az a billentyű.

2013. dec. 15. 13:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt a kérdést pár nappal korábban tetted volna fel, akkor ezt tudtam volna javasolni: Olvasd el a könyvet és a füzetet párszor és ha nem érted, akkor kérdezed meg egy osztálytársad fizikából, aki jó belőle, vagy fordulj segítségért a tanárhoz.
2013. dec. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 nap alatt nem fogod megváltani a világot, jobb ha beletörődsz...

Amúgy ha nem érted, az azért van, mert nincsenek meg az alapok. 7. osztályos könyvektől kezdve újra elő kellene venni őket, és áttanulmányozni.

2013. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már átolvastam a könyvet, de egyszerűen semmi...

Humános osztályba járok, senki nem érti igazán. A tanár meg nem segítőkész, velem meg főleg nem, mert egyszer megharagudott, mert nem volt tudományos számológépem (nem volt rá pénzem, csak ezt az egész osztály előtt nem akartam mondani).

Na mindegy, akkor erről ennyit...

2013. dec. 15. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak olvasd, ez nem irodalom vagy történelem. Meg kell érteni.
2013. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ez a gond, hogy nem értem. :(
2013. dec. 15. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!