Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimnazisták! Mennyit tanultok...

Gimnazisták! Mennyit tanultok egy nap hogy 5-ösök legyetek mindenből? Nagyon nehéz? Főleg az első év? És melyik tantárgyak anehezek? Nyelvtan. Kémia?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy 4-esem volt és az a fizika :S

Van olyan nap amikor nem is kell tanulnom, de van olyan amikor 2-3 órát is ülök a könyvvel :)

ez attól is függ, hogy milyen tantárgy meg attól is, hogy milyen napom van, van amikor kevésbé fog az agyam, de van amikor 20perc alatt megjegyzek mindent :)

2009. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Suli meg emberfüggő. Én nem tanultam semmit kb (tavaly végeztem) és simán megvolt a 4,5. De volt olyan osztálytársam aki órákat tanult azért minden nap, hogy 3,8 legyen.
2009. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
max. 30 perc és a szünetek és megvan az ötös,sőt én vagyok az osztályelső
2009. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fhenrir ***** válasza:

30 perc, de attól függ, hogy mijen faktra jársz, mert pl. haver matekszakra ment és kapott egy hüje tanárt, aki képtelen rendesen tanítani. Országos versenyeken jól teljesít, de az ő óráján képtelen 5-öst kapni.

Am. meg gimiben úgyis az számít, hogy az érettségid hogy sikerül, a jegy csak egy visszajelzés. Ha 2 érettségid nagyon jól sikerül, de a többiből éppen átcsúszol 2-essel és az évvégi jegyeid is kettesek, attól még valószinű hogy a 2 nagyon jó (95%-os) érettségiddel lekörözöd (az egyetemre való felvételiben) az összes strébert aki mindíg mindenből tanul. Szóval nyugodtan nézz ki magadnak 2 tantárgyat és elég abból tanulni. Persze ha másból is tanulsz az is jó, mert ha nem úgy sikerül az érettségid, vagy meggondolod magad akkor is lesz egy mentődobásod.

2009. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!