Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szép jegyzet füzet, füzet...

Szép jegyzet füzet, füzet osztályozás?

Figyelt kérdés
Az egyik órámon használunk egy füzetet + kell még egy az úgy nevezett "szép jegyzet füzet". Na ez úgy néz ki, hogy van amit órán jegyzetelek le, és ezen felül neke utána kell néznem bővebben az anyagnak és leírnom a szép jegyzet füzetbe. 1 óra = 1 oldal a szép jegyzetbe. És ezt osztályozza. Ilyet szabad? Van ehhez joga? 15/F
2013. dec. 5. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen. Ezzel csak ti is tanultok.
2013. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hu én is hány ilyen volt... Pl egyetemen is a tanár átnézte az órai jegyzetünket és ha oké akkor adott plusz pontot. Én is tök sok ötöst beszereztem h szép volt a füzetem. (csaj létemre műszakikból:D:D)
2013. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Istenem, a diákok meg az ő jogaik, a falnak megyek már ettől.
2013. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
kedves onerzetes diak, majd amikor a tanulatlansagod miatt maximum biztonsagi ornek vesznek fel minimalber felere, 4 oraban bejelentve 12 oras muszakra, akkor jussanak eszedbe a 'jogaid'.
2013. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát biztonsági őr nem leszek. Már most el tudnék helyezkedni, csak nem vagyok 16, és be szeretném fejezni a sulit. És ez nem akármilyen tárgyból van, hanem Információtechnológiai alapismeretekből. Szerintem a negatív választ adók azt sem tudják "eszik-e vagy isszák". Ennyit erről, nem lustaságból nem csinálom meg, hanem haszontalannak gondolom.
2013. dec. 5. 18:34
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

alapismeretek... aha, es el tudnal helyezkedni... aha...


kisgyerek, kisgyerek, arcod van neked, de az nagy.

2013. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy tudsz-e 3 nyelven programozni? (C#,Java,Pascal)és van-e 2 középfokú nyelvizsgád? + egy ECDl és Cisco IT Essential bizonyítványod? inkább egy neveletlen senkiházi vagy, és te nem fogod vinni semmire az ég adta világon.
2013. dec. 5. 20:10
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

huha, komoly tudas... megneznem azert miket irsz C#-ban. Java-ban minden idiota tud programozni, a Pascal meg kb. kozepiskolas programnyelv. a kozepfoku nyelvvizsga nagy csoda am, de ahhoz inkabb s*gg kell, es megszolalni azzal sem tudsz eles helyzetben.


ECDL... rotfl te most viccelsz, az megvan, hogy Magyarorszagon kivul sehol nem jegyzik ezt a 'vizsgat'? Cisco Essentials-t most neztem meg (eddig nem hallottam rola), kb. ugyanaz a szint. Attol, hogy be tudsz szerelni egy Wifi adaptert, meg nem vagy IT szakerto. Majd ha lesz 10 ev gyakorlatod, es mindegy milyen oprendszer ele ultetnek le, gond nelkul kezeled (nem windows-ra gondolok, hanem mondjuk UNIX, vagy VMware...), akkor mondhatod, hogy vitted valamire. Addig inkabb csak egy nagypofaju kiskamasz vagy.

2013. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát eléggé rosszul informált vagy... de minek vitatkozzam egy olyan "sikeres magyar emberrel" aki szabad idejében egy "kiskamaszal" vitatkozik, és itt jön az, hogy ki mennyire érett. De ha szeretnéd tudni, hogy mit tudok add meg a teljes neved, meg ha jársz, akkor melyik egyetemre jársz és majd nézz fel a neptumodra, majd nézhetsz ha az után járkálsz majd, hogy miért húztak meg mindenből...
2013. dec. 5. 21:41
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja,és ha annyira értesz hozzá, akkor tudhatnád, hogy a Unix-ot már nem használják szóval nem fogok vele találkozni. A VMware-meg olyan mint a Oracle VB egy OS emulátor... és mind ezt a "semmit nem érő" egész világon elismert IT Essential vizsgám miatt tudom -.-
2013. dec. 5. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!