Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg valamit,...

Hogyan tanuljak meg valamit, amit meg sem értek? Összehasonlító élettanból írok ZH-t szerdán, és nem értem, amit olvasok!

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem parasztkodni akarok, de

1) órák helyett hol voltál?

2) órák után miért nem ismételted az anyagod?

Olyan nincs, hogy valamit láttál már több alakommal és azóta se érted. Miért nem magyaráztattad el valakivel?


Kérdésre válaszolva: szerdáig aligha váltod meg a világot, maximum magolni tudsz.

2013. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bejártam órákra, mindegyiket ott voltam és jegyzeteltem, nem tudom mégis honnan szeded, hogy ez nem így volt!

A jegyzeteim is tele vannak szakszavakkal, a tanár egy elismert szaktekintély és azt hiszi, hogy megértünk egy teljesen új anyagot, ha ilyen bonyolultan magyarázza. Az alapfogalmakat, hogy fel tudjam fogni már kikeresgéltem, de annyira bonyolult és komplikált az egész, hogy nem értem. Megkérdeztem már csoporttársaimat és azt mondják, hogy magolják, viszont én sajnos nem tudok...


Nem volt hasznos a segítséged, de köszönöm, hogy próbáltál "segíteni".

2013. dec. 1. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!