Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki járt külön tanárhoz az...

Aki járt külön tanárhoz az mennyit fizetett?

Figyelt kérdés

Nekem 1 óra 1500. Ez hova tehető? Mármint szerintem nem drága, hanem pont jó.

Nem tudom mihez viszonyítani.


2013. nov. 27. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 2 órát jártam 3000 ért
2013. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez viszonylag olcsó. 2000-2500 az átlag (vidéki városokban).
2013. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy milyen tárgyból és hol???


Ami normális: 90 perc (tehát 2 tanóra) 3000-4000 Ft attól függően, hogy általános iskolás, közép sulis, stb, vagy.


Ezen FELÜL jön még, ha a tanár házhoz megy!!!


Budapesten nagyon sokan elvárják, hogy szinte ingyen menj házhoz, és van hogy az utolsó pillanatban mondják vissza, vagy nem is szólnak, hanem házhoz mész nincsenek is otthon, vagy kétségbe esnek, hogy csak 30 percet érnek rá, és akkor mennyivel tartoznak????????? (hát ne robbanjak fel? mennyivel tartoznak????????, legszívesebben azt mondanám, hogy 10 ezrrel!!!,stb, stb, stb.)


Röviden:

Ha kifogsz egy magán tanárt aki még a se.... is kinyalja (mint én) akkor ne sajnáld rá a pénzt, mert tényleg minden vizsgán, érettségén, stb, brilliózni fogsz, viszont, ha látod, hogy lehúzós az illető, nyugodtan dobd akár 1 alkalom után!

2013. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Matekból van, és mindig sulin belül, tehát nem kell hozzá járkálni. Szóval nála jobb tanárt nem is kívánhatnék!!

Van olyan, hogy ő keres meg, hogy akkor mikor jó nekem.

2013. nov. 27. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly jártam egy másik suliba külön matekra.1 óra 1000Ft-ba került,igaz ismerősöm volt.
2013. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó ár az amit írtál
2013. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!