Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 2-es 3-mas vagyok középsuli...

Ha 2-es 3-mas vagyok középsuliban lehetséges-e?

Figyelt kérdés

Hali! Középsuliba járok jövőre végzek, alapjáraton érdekel a matek, és szerintem jól is menne, 2 tanárom van, az egyiknél 4-es 5-ös dolgozataim vannak a másiknál 1-3 között, nem tudom, hogy ez a tanár miatt van-e vagy azt a részét nem értem meg amit ő tanít ( a 2 tanárom 2 különböző dolgot tanít). Emelet matekos osztályba járok és mint mondtam 2-es 3-mas vagyok ami nem éppen jó ezt tudom... A kérdésem az, hogy pluszmunkával lenne-e esélyem programtervező infóra menni így? Még egy kérdés, hogy melyik egyetemre lenne érdemes?


Köszi a válaszokat :) (programozni még nem tudok, de mostanában kezdem el tanulni :D)


2013. nov. 26. 18:05
 1/3 A kérdező kommentje:
vagy esetleg még a gazdinfot is megpróbálnám
2013. nov. 26. 18:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Az jobb ha most tudatosul benned hogy senkit nem érdekel ha rossz/bunkó/utál/lusta/medvedisznóember a tanárod, a tudásod az érdekes.


Illetve hogy a proginfó (nem véletlen volt progmat) elég magas %-ban absztrakt matek lesz.


(Plusz)munkával mindent el lehet érni, sokaknak sikerült elvégezni már a szakot.

Elte.

2013. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy melyik témakörből van jó jegyed, és melyikből rossz!
2013. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!