Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hany %- ot lehet hianyozni,...

Hany %- ot lehet hianyozni, hogy ne vonjak meg az osztondijat? SOS

Figyelt kérdés
Osztondijas szakmara jarok es sok a hianyzasom (eleg beteges vagyok). Sulibol hianyoztam sokat eddid, gyakorlatra probaltam mindig bemenni. Azt tudom h 20% felett hianyzok gyakorlatbol akkor osztondijnak annyi + osztalyozhatatlan leszek. Viszont az iskola reszeben azt hallottam h 30%-ig lehet hianyozni. Sok tantargybol mar 25% felett vagyok es ha most a heten is hianyzok felev elott kb ugs leszek h 27-29% os hianyzasaim leszek, idegen nyelv 31%. Kiszamoltam oket Most azt tervezem h hnap bemegyek egy nyelvi orara es jovok haza. Ha az iskolai tantargyakbol 20% felett de 30% alatt vsgyok akkor osztalyozhato vagyok es nem vonjak el az osztondijat?? Nem szeretnem h azt a keves penzt is elvegyek...

2013. nov. 26. 16:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget... Minden masra mindenki tud valaszolni de erre nem. Koszonom a semmit!!!
2013. nov. 26. 20:49
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó lenne ehhez tudni, hol tanulsz, meg egyáltalán melyik országban... az írásmódod külföldi képzést sugall.
2013. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
.
2013. nov. 28. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz kérdés... a betegségedre való tekintettel nem tudsz valamilyen egyéni tanrendet kérni? Mert ha nem, akkor vlsz. kénytelen leszel betartani a ház szabályát...
2013. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha jol tudom lehet kerni ilyet. Igazabol nagyon gyenge az immunrendszerem, es szinte minden kis betegseget elkapok, amiktol tok rosszul leszek es elgyengulok, ha elkapok egy kicsit durvabbat, mint pl influenza kb 2 hetig itthon fekszek. Nemtudom, hogy ez mennyire szamit olyan betegsegnek, hogy tudjak ilyet tanrendet kerni.
2013. nov. 30. 11:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!