Ki az aki még tanul?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg, hogy nem csak én éjszakázom ma éjjel. :D
2013. nov. 26. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
én tavaly végeztem a sulival, jelenleg munkát keresek
2013. nov. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én most kezdek neki (melóból jöttem, kaja nekem meg a kutyáknak, kis beszélgetés stb...), nyugi, nálam van, hogy nem is alszom 1-1 napot, vizsgaidőszakban meg kb 4 óra hét közben... Amúgy mérnöknek tanulok, levelezőn, mert nem tehetem meg, hogy nappalin tanuljak.
2013. nov. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lassan el kéne kezdeni tanulni, jó hogy mondod, eddig dolgoztam.
2013. nov. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A jó pap. Ő holtig tanul.
2013. nov. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én általában úgy osztom be, hogy ne kelljen éjszakáznom. NEM menőzök most ezzel, csak sajnos nem tudok sokáig koncentrálni egyhuzamban, ezért nem halogathatok. Nem jó ez amúgy. :/

De most a tanárok nagyon egymás hegyére-hátára rakták a zh-kat, így tegnap kb. a kérdés kiírás időpontjában azért hagytam abba, mert majdnem elaludtam felette. Persze, miután becsuktam, majd' egy órát forgolódtam :D

2013. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!