Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki emelt...

Bratilla kérdése:

Van itt olyan, aki emelt szinten érettségiett magyarból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy magyarból emelt érettségit szerenék majd, de mindenki próbál elijeszteni tőle, azt mondják, nagyon nehéz. A magyarórák nálunk nem voltak a legjobbak, ennek ellenére fel tudnék rá készülni itthon? Ha igen, hogyan? Az irodalom vagy a nyelvtan fontosabb? Egyáltalán hogy működik?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2013. nov. 25. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én emelteztem magyarból, ha érdekel mesélek neked priviben.
2013. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Remélem, nem zavarlak. Élnék az ajánlatoddal, hogy mesélsz nekem az emelt magyar érettségiről. Úgy összességében minden érdekelne, de leginkább az, hogy hogyan lehetne rá hatékonyan felkészülni, ha az iskolában nem igazán írtunk használható vázlatokat. Már megpróbáltam önállóan a könyből kijegyzetelni dolgokat, de félek, hogy csak az időmet vesztegetem vele, mert azokban sincs benne minden.

Tudnál valamit javasolni?

És arról mesélnél, hogy mikor te érettségiztél, akkor milyen volt? Mennyire volt nehéz, milyen rendszer szerint megy, stb. :)

Előre is nagyon köszönöm a válaszodat!

2013. nov. 25. 19:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Na jó, nagyon fáradt vagyok, ezt privátban akartam :D Bocsánat, ezzel akkor ne törődjön senki :)
2013. nov. 25. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!