Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kötelezhet a gyakorlati...

Kötelezhet a gyakorlati helyem főnöke, hogy dolgozzam tanítási szünetben?

Figyelt kérdés
Vendéglősnek tanulom jelenleg ez egy érettségire épülő képzés. Heti 2x7 órát köteles vagyok a gyakorlati helyemen(étteremben)ledolgozni de a zsidó főnököm aki teli van pénzzel be akar hívni az iskolai szünetben is dolgozni arra hivatkozva hogy ez vendéglátás holott nem lennék tudtommal köteles bemenni iskolai szünetben csak esetleg ha honorálja, de ő ezt 500ft-os órabérrel szeretné honorálni amiből én köszönöm nem kérek inkább itthon l ennék a szeretteimmel. Attól félek hogy eltanácsol a gyakorlati helyemtől ha nem megyek be neki dolgozni(bár nagyon jól dolgozom és szeretem csinálni amit csinálok és jó munkaerőnek számítok tanuló létemre), tudtok nekem ebben segíteni hogy mivel győzhetném meg hogy ne kelljen a tanítási szünet alatt dolgoznom?

2013. nov. 21. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy étteremnek az égvilágon semmi köze nincsen ahhoz, hogy egy hétig nincs suli, hacsak nem a suli menzáján dolgozol. Az élet nem áll meg. Mit gondolsz, majd ő fogja kihordani a poharakat? Azért van tele pénzzel, mert van üzleti érzéke. Ha neked is lenne, akkor nem lennél felháborodva ezen. Ha ilyen stílusban és pofákat vágva kérted meg a szünetre, hát ne csodálkozz az eredményen.
2013. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
figyelj már ide te fogalmatlan! én nem is kérdeztem őt erről ezt ő maga döntötte el a másik meg hogy nem a beoszotja vagyok hanem egy tanulója akit szarrá dolgoztat a semmiért ez a zsidó!
2013. nov. 23. 15:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kérdezted, akkor meg honnan kellene tudnia, hogy mit akarsz? Feltételezheti (mint ahogy én tenném) hogy örülsz egy kis munkának amikor nincs semmi dolgod.

Egyébként pedig a beosztottja vagy. A gyakornokok is helyet foglalnak minden szervezeti struktúrában, ráadásul általában legalul. A zsidózásról pedig szokj le, mielőtt szájon vág valaki. Most nem a degenerált haverjaiddal vagy.

2013. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Itt egy ember degenerált van az te vagy! te is főnök vagy valahol vagy mi? Am meg ő is dolgozik pincérként mert 500ft-os órabért is sajnál hogy felvegyen egy másik pincért. De itt is az hogy dolgozik pincérként nem igaz mert csak beöltözik és úgy telefonál én meg tönkremegyek egyedül szval erről ennyit értelmes emberek írkáljanak ide ne ilyen fogalmatlan főnök!
2013. nov. 24. 10:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A te definíciód szerint nem vagyok a klasszikus értelemben vett főnök, mert EUs szervezetekben vagyok vezető pozícióban, illetve saját cégem van londonban, de operatív dolgokkal nem foglalkozom. Inkább kutatóként dolgozom/tanulok. Bár az olimpián kb. 25 ember dolgozott papíron alattam, bár igazából velem, szóval ismerem a fizikai munkások világát. Örülök, hogy ilyen rinyagépek nem voltak a csapatomban. Bár most sem hiszem, hogy túl sok év van köztünk (6-7), de szerintem én már a te korodban is embereket menedzseltem. Talán ha benő a fejed lágya, akkor te is megérted miért csinálja a főnököd amit csinál. Vele beszéld meg, hogy nem tudsz dolgozni a szünetben, esetleg ajánld fel, hogy ledolgozod máskor. Ha kicsit kevésbé állnál úgy a kérdéshez, mint egy duli-fuli tinédzser, akkor szerintem nagyobb sikert érnél el. Nyugodtan hívj még egyszer degenerált idiótának, de a kettőnk közül te vagy az aki karácsony este is mosogatni fog, ha nem szedi össze magát.
2013. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 18.-ik születésnapomat egy üdítőgyárban töltöttem. Vasárnap.... Egész este raklapokat pakoltam le a kamionról, fel a kamionra. 465 Forintért.... Nekem valahogy jól esett volna 20000 Forint. Meggyőzni nem tudod majd, mert ugye a "munka nem áll le, mert nincs iskola"
2013. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké! te még életedben nem tartottál sztem lapátot a kezedben szval a te pihenő munkádról nekem légyszi ne pakolj itt. Am meg szeretem amit csinálok és szeretek benen dolgozni sőtt szó nélkül ingyen a semmiért vállaltam nem 1x 12 órás műszakot és nem kaptam vissza. És amit korábban említettél tisztában vagyok vele hogy egy tanuló hol helyezkedik el a ranglétrán. Teljesen alul még a takarító nő is parancsolhat nekem tudom... ezzel nincs is baj. A baj ott van h a szerződésem is magában foglalja a tanítási szünetet utána néztem paragrafustól bekezdésig mindennek. Szóval karácsonykor dolgozz te ha akarsz pecsételgess magadnak unalmadban (biztos nagyon elfáradsz majd benne). De azért köszönöm a segítséged.
2013. nov. 25. 14:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.... Nem bizony.... Soha életen nem fogtam még lapátot...

Heti 30 órát is melóztam éjszakai műszakban, egy rakat szarban, te meg fosol egy kis mosogatástól...

Ha szerinted mindenki senkiházi, aki nem úgy reagál, ahogy e szeretnéd, akkor miért kérdezed a véleményünket?

2013. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem használtam ilyen jelzőt és nem is utaltam rá... Ha nem tetszik vmi akkor ellehet menni amúgy. És nem mosogatom fogd már fel vagy nem tudsz olvasni?
2013. nov. 26. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!