Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőfokúsok! Milyen témát...

Felsőfokúsok! Milyen témát kaptatok szóbelin?

Figyelt kérdés

Miről kellett beszélnetek? Mi jött szóba? Minden érdekel :) Ha ecl-en voltál, feltétlen tüntetsd fel!

Kösz


2009. nov. 19. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországnak milyen lehetőségei vannak az EU-n belül, olaszon voltam és BME. Ez a tipikus wtf téma volt:D
2009. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hát ez nekem is kiverné a biztosítékot :D

kösz

2009. nov. 19. 15:47
 3/11 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm ECL felsőn (angol) Shopping témát kapott, olyasmikről kellett beszélnie, hogy globalizáció meg fogyasztói társadalom.
2009. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

kész zoltán: 1000 kérdés 1000 válasz (felsőfok)


ebben vannak olyan témák, amik előfordulhatnak, tőlem is ezekből kérdeztek (term-i katasztrófák, globalizáció stb stb)

2009. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kösz, de nekem már csak kb két hét van a vizsgáig :D szóval most próbálom összegyűjteni, másoktól mit kérdeztek...
2009. nov. 19. 19:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok... szerinted nálam nem verte ki a biztosítékot? Megláttam tudtam már, hogy ez nem lesz meg:D PEdig elég jól tudok olaszul, az írásbelim meglett és a dialógusnál is elég jó voltam, de erről magyarul sem tudtam volna mit mondani, nem is sikerült. Az előttem lévő lány amúgy a népbetegségek, orvoslásokat húzta, azon belül Magyarországon milyen betegségek vannak főként, mik a fő halálokozók... ez is egy közkedvelt téma:D
2009. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

fú jó hogy mondod, most az utolsó napokban gőzsebességgel magolom be a témákat (h1n1, globalizáció...) most akkor felkerült a listába az eu is (épp ebben a pillanatban írom ki az érveimet az eu ellen :D)

kösz h írtál

2009. nov. 20. 19:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Majd írd le, hogy mit húztál. Kíváncsi vagyok, hogy csak én szívtam-e be az EU-val.:D
2009. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én németből felsőfokúztam a Rigóban, az idősek helyzetéről kellett beszélnem, aztán a Nobel-díjról általában, és konkrétan is (Obama + békenobel) Szerintem ez annyira nem volt gáz, rázósabb témák is vannak...
2009. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én emelt szinten érettségiztem németből, (és Origós középfokúm van angolból és németből.)


Néztem én is a neten, hogy mi a különbség, de végülis a témák ugyanazok, csak részletesebben, és precízebben kell elmondani. Pl. nem azt mondod, hogy teherautó, hanem, hogy haszongépjármű, és ilyenek...


Én emelt szinten egy olyan képet húztam, amin egy komolyzenei koncert volt, és arról kellett beszélnem. Kérdezgettek német zeneszerzőkről, és hogy mit tudok az életükről.

2009. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!