Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a középszintű...

Mennyire nehéz a középszintű angol érettségi szóbelije?

Figyelt kérdés
93% lett az írásbeli, és már csak pár nap van a szóbeliig de nem nagyon tudom milyen témákat kellene tanulnom meg azt sem hogy milyen nehézségűre számíthatok. (utoljára BME középfokú szóbelim volt nyár elején az 82% lett, azokat a témákat nézzem át újra, vagy esetleg itt vannak még plusz témák is)?
2013. nov. 19. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul, könnyű, ha nem, akkor nehéz. Neked szerintem semmi gondod nem lesz vele, egy középfoknál sokkal könnyebb. A témákat megtalálod az oktatas.hu-n, de nem kell túlságosan izgulni, a legtöbb ismerősöm semmit se készült az angol szóbelijére, inkább a többi tárgyra készültek, és szinte mindenkinek 100% lett (nekem is, én annyit "tanultam", hogy az utolsó pár napban angol filmeket néztem, hangoskönyvet hallgattam és angolul olvasgattam). Nyilván ez azért lehetett, mert mindenkinek volt legalább egy középfokúja.
2013. nov. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire tudsz angolul. Ilyen előzményekkel szerintem ne aggódd halálra magad.


A témakörök egyébként itt vannak:

[link]

Keress rá a B)TÉMAKÖRÖK címre.

2013. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!