Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kémia szóbeli érettségi es...

A kémia szóbeli érettségi es irasbeli erettsegi november 15 vagy november 25én van?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát egyszerre nemigen lehet egy napon az írásbeli

meg a szóbeli-

Ha ma nem volt, akkor majd huszonötödikén

2013. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
irásbeli? az írásbeli az már megvolt október 22-én.
2013. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kaptál róla papírt?
2013. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez az- az írásbeli már múlt hónapban lement
2013. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
bocsi szóbeli! nem nekem kéne akkor kaptam volna papírt, akkor válaszoljatok kérlek ha biztosra tudjátok az időpontot:)
2013. nov. 15. 18:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor senki se fog válaszolni, mivel nem tudjuk, milyen szinten jelentkeztél, melyik iskolában, mikorra kaptál behívót... Ez nem így megy, nincs a kémia szóbelinek egy napja. Az emeltek már lementek, a középszintűek meg iskolánként változnak, és még egy iskolán belül is lehet, hogy Jancsi szerdán érettségizik, Juliska meg csütörtökön. Tényleg a leghasznosabb lenne előkeríteni a behívóleveledet vagy felhívni az iskolát. Egyébként előzetesen csak a megnyitás időpontját árulhatják el hivatalosan, hiszen egy többnapos szóbeli esetén a beosztás 10-20 perccel az ünnepélyes megnyitás előtt válik véglegessé.
2013. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha meg másnak kell, akkor az a más keresse elő a papírját.
2013. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
elfelejtettem hogy mikorra mondta nekem egy személy (aki fontos) és nem akartam beégni előtte erről van szó:) és ahogy az előzőben leírtam NEM NEKEM KELL :) de köszönöm, megértettem
2013. nov. 15. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!