Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Járt még valaki így? Bursa...

Járt még valaki így? Bursa hungarica, többi lent!

Figyelt kérdés

Már egyszer elkezdtem kitölteni a pályázatot online, de szétfagyott a mozilla 2x egymás után is. Ma van a határidő, hálistennek anyumnak volt ideje szórakozni vele a munkahelyén, és meg is tudta csinálni. kinyomtattuk, aláírtuk. a rendszer azt írta, hogy a határidő MA ÉJFÉL. be is küldtük elektronikusan, de az önkormányzat 11:30-kor zárt!!!! senki nem nyitott ajtót! és nyomtatott formában is le kell adni, máshogyan érvénytelen. Most tényleg buktam egy egész éves támogatást, mert a hülye önkormányzaton 2 óránál többet nem hajlandóak 1 nap dolgozni?! ha hétfőn reggel beviszem, akkor nem fogják elfogadni? a rendszerben már ottvan!


ez nevetséges.. a bursa hungarica NAPPALI tagozatos hallgatóknak jár, szerintük mégis mi a búbánatot csinálok délelőtt 11-kor?!


2013. nov. 15. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
mai napon postára adod az önkormányzatnak ... a postai bélyegző számít
2013. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tényleg? postán is lehet? :o nem kell ott személyesen külön iktatni, meg ilyenek? mert erről nem írtak semmit, csak hogy juttassam el.
2013. nov. 15. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:

ha a határidő éjfél, akkor az postán is feladható (nem találsz olyan intézményt pályázathoz, ahol éjfélig ott ülnek és várják a pályázatokat)


tehát igen, postán feladható mai dátumbélyegzővel (a posta azt nyom rá) ... tehát nem bedobod a postaládába! hanem elsőbbségivel vagy hogy a túróba mondják, szóval az ablaknál adod fel és kapsz róla papírt

2013. nov. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hú, mindent nyomok rá, ajánlottat, elsőbbségit, mindent :) köszönöm! igen, én is ezen csodálkoztam, hogy ha 11:30ig vannak nyitva, mi a fenéért engedi kitölteni a neten éjfélig.
2013. nov. 15. 14:52
 5/9 anonim válasza:
Sikerült?
2014. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen! hálistennek :) elfogadták így is!
2014. jan. 9. 09:51
 7/9 anonim ***** válasza:
naugye :)
2014. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:)) ugyhogy köszi mégegyszer, nekem nem jutott volna eszembe! ráadásul tök kedvesek voltak, mert felhívtak, hogy megkapták, de még hiányzik ez-az.
2014. jan. 9. 10:18
 9/9 anonim válasza:
Jó neked! Én olyan szerencsétlen voltam, hogy nem tudtam, hogy már novemberbebe kellett megigényelni hanem azt hittem év elején kell :/ ...és így buktam az egészet, pedig az 1 évben kaptam.
2014. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!