Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig lehet menni Jogsit...

Meddig lehet menni Jogsit intézni a Petzvál József utcába? (itt órára gondolok, hogy meddig van nyitva az épület)

Figyelt kérdés

Végeztem végre a forgalmival és az eü is sikeresen megvan. Szeretném tudni mi a teendő?

Nagyjából úgy tudom el kell menni oda ahol a kresz vizsgát is tettem, jelen esetben Petzvál utca, vinnem kell a vizsgalapot az eü papírt és a személyit.. ott valamilyen papírt ki kell kérni amivel elmegyek az okmányirodába!?


A 4000 Ft illetéket hol kell befizetni és hol kérjem a csekket? és ugye meddig van nyitva a petzvál utca?


2009. nov. 17. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj reggel, akkor tuti nincsenek sokan. Ott megmondják hol kell fizetni. Én 3 éve mikor voltam, közvetlenül az ajtó mellett levő ablaknál kellett elintéznem a papírokat. 8tól vannak nyitva. De ha nem vagy biztos benne, kérdezd meg a biztonsági őrt, nekem is ő segített.

Gratula a jogsidhoz :)

2009. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, már megnéztem és hétfőn mehetek leghamarabb ugye a négy munkanap miatt.. 17.30 ig.. aztán betámadom a bizti őrt ;) :D
2009. nov. 17. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!