Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen kérdésekre számíthatok...

Milyen kérdésekre számíthatok a felvételin?

Figyelt kérdés
Munkaügyin keresztül most indul Élelmiszer és vegyi áru eladói tanfolyam. Felvételi is lesz, de azt sose írják nagyjából miből. Azt gondolom hogy lesz alap matematika meg fogalmak. De fogalmam nincs milyen fogalmakra készüljek vagy egyáltalán miből. Kis segítséget szeretnék kérni, hátha valaki tudna nekem segíteni, azt megköszönném. azért vagyok picit megijedve mert már voltam egyszer voltam mérlegképes könyvelő tanfolyamon és olyan kérdések voltak a felvételibe amiket egyébként a tanfolyamon kéne megtanulni. Plusz olyan nehéz számítások amiket maximum matek tanárral tudtam volna megoldani hogy felkészüljek rendesen. Inkább vizsga szagú a dolog. Most szeretnék jól felkészülni ezért kérném a segítségeteket. előre is köszönöm.Nagyon fontos lenne nekem hogy sikerüljön.
2013. okt. 26. 06:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!