Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 1992ben születtem vagyis 21...

1992ben születtem vagyis 21 vagyok és jövőre 22 októberben. Jelentkezhetek így még nappali tagozaton egyetemre jövőre vagy már nem?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen igen. Csak OKJ esetén van valami korhatár.
2013. okt. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

OKJ esetén sem a képzés rendjében (nappali vagy levelező) van határ, hanem az ingyenességben.


Kérdező, akár 80 évesen is mehetsz nappalira, nincs korhatár. De nem tudom, aki ennek nem tud utánanézni, való-e felsőoktatásba. Nem hiszem, hogy nincs olyan ismerősöd, aki ennyi idősen nappalin tanul...

2013. okt. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már hogyne jelentkezhetnél
2013. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem tudja, miért nem való egyetemre? Nálunk az iskolában szinte semmit sem magyaráztak el az egyetemről. Ha kérdeztél valamit, nagy duzzogva figyelt rád, majd harapófogóval húztuk ki az infót...

Sokan a TB támogatást sem tudják, hogyan is van... Mert ha elkerül dolgozni, jobb esetben bejelentik, ha meg nem akkor sz@r kerül a puncsos tálba egy esetleges baleset esetén... 60-80 ezer forintos számlákat kifizetni nem egyszerű!

2013. okt. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!