Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi köze van a gimnáziumi...

Mennyi köze van a gimnáziumi fizikának, az emelt fokú fizikához?

Figyelt kérdés
és mit tanítanának emelten?
2013. okt. 19. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit nevezel emelt fokú fizikának?
2013. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaj rosszul fogalmaztam meg ne haragudj, fakultációnak gondolkoztam hogy felvenném a fizikát , és hogy ott mit tanítanak? :) (11. gimi) és szerinted megérné fizikából érettségizni?
2013. okt. 19. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt tanítják, csak magasabb szinten.

Én utáltam a kémiát, nem voltam rossz belőle, ha rendesen melléültem, de a fizika mindig jobban ment. Ezért én pl. az orvosira emelt biológia-fizika párosítással mentem, mert az első feladat a bekerülés, a bentmaradás akkor még nem elsődleges cél volt. NEkem ez a fizikával tűnt egyszerűbbnek, és jól döntöttem.


Az emelt fizika (szerintem és nekem) könnyebb az emelt kémiánál és mateknál is. Szóval ha olyan helyre mész, ahol ezek közül választhatsz, miből emeltezel, nyugodtan válaszd a fizikát.

Sok sikert kívánok!

2013. okt. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. okt. 20. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!