Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik az a munka ( a gazdaság...

Melyik az a munka ( a gazdasági vagy az üzleti résznél) ami keresett, jól fizet és legfeljebb szakközép iskolában ki lehet tanulni?

Figyelt kérdés

Szeretnék jól fizető munkát kitanulni és hát nem tudom milyen munkát tanuljak ki. Gondolkoztam a gazdasági és az üzleti résznél de pozitív és negatív dolgokat is hallottam. Olvastam hogy voltak olyanok akik nem kaptak munkát -Vám-,jövedéki- és termékdíj ügyintézőként se.

Aki tapasztalt az ilyen munkával az mit gondol, milyen munkát tanuljak ki, ahol pálya kezdőként is alkalmaznának nem csak tapasztalattal..? És ha lehet írjátok mellé hogy kb mennyit keresne.

Én nettó 120ezer Ft. körül gondolkodok, hogy az legyen a minimum szóval valami megélhető szakmára gondolok.

CSONGRÁD Megyében élek szóval valami olyan munkát akarok ami a környéken megtalálható. Mit gondoltok?

Köszi a segítséget, és ha lehet értelmetlen válaszokat ne küldjetek.



2013. okt. 17. 17:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!