Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kieshetek ezért államiról?

Kieshetek ezért államiról?

Figyelt kérdés

Most kezdtem az egyetemet államilag finanszírozotan, 120-an vagyunk és ebből 8 hallgatót vettek fel államira.

Felvettem egy fizetős testnevelés tárgyat, amit azóta megbántam, de a leadási határidőt lekéstem. Ha mégsem iratkozok be, nem fizetem ki így nem is lesz meg az a kurzus, akkor kieshetek emiatt államiról?


2013. okt. 17. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát valamikor el kéne végezned azt a kurzust, ha azt akarod, hogy meglegyen.

Csak egyre nehezebb lesz, mert pl. köv. félévben akkor dupla ilyen órára fogsz járni?

2013. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megvan minden intézménynél, hogy hány féléves tárgy a tesi. Annyit kell lelvégezni.

Ha csak egy félév is hiányzik, akkor a féléved nem lesz érvényes. Vagyis amit felvettél (és kötelező),azt mindenképp érdemes lezárni (vagyis elvégezni)

2013. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem emiatt nem eshetsz ki államiról. Ha van kötelező tesid, akkor azt is komolyan kell venni mert ez is szükséges az abszolutórium megszerzéséhez, ha nincs kötelező akkor ne foglalkozz vele.
2013. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!