Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nehéz volt a...

Szerintetek is nehéz volt a középszintű angol érettségi hallgatásos része?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez most nevetségesen fog hangzani, de olykor az emeltnek a listeningje könnyebb, mint a középnek. De ez szubjektív.
2013. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Az egyiknél amikor egy csávó beszélt, azt én nem nagyon értettem, mert a magnó full hangosra volt véve, és torzított..

Nem is az hogy nehezek voltak, csak pl volt az aminél minden mondatba 2 szó kellett, na ott el lehetett csúszni rendesen, ha nem figyeltél, és magadtól meg nem lehetett kitalálni, mert csak azt a szót fogadják el ami a riportban elhangzott.

2013. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első két feladat szerintem kifejezetten könnyű volt, viszont a harmadik.. pff, na ott én rendesen elcsúsztam :'D Volt olyan mondat amit másodjára se hallottam ki, így hát ott lesz legfeljebb 5 pontom :(


Mellesleg szerintem a nyelvhelyesség első feladata (ahol a megadott szavakat kellett a jó helyre beírni), átkozott nehéz volt, legalább a felét tippeltem, de nekem sehogy nem jött ki értelmes szöveg. Na ennyit erről, majd emelten javítok. :D

2013. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én ezt nem értem?? A lányom is ma ment. Elsőre tök jó eredménnyel tette le a felsőfokú nyelvvizsgáját idén. Azt mondta ez a középszintű érettségi nehezebb volt. A magnót nem nagyon hallotta mert annyira sípolt hogy már a füle fájt!! Most mi a jó csudát lehet tenni? Próbálja meg az emeltet tavasszal? Borzasztóan el van keseredve.
2013. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nem hivatalos megoldókulcs nemtudjátok hogy van-e fent vagy feladatsor vagy akármi?
2013. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
eduline.hu itt nézd, holnap másnap 8-9-kor már fel szokták rakni a nem hivatalos megoldásokat
2013. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
*másnap reggel
2013. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2013. okt. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
amit előbb beírtam még nekem se működött ez viszont igen : [link]
2013. okt. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!