Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mit gondol a suliról?

Zokni39 kérdése:

Ki mit gondol a suliról?

Figyelt kérdés
sziasztok! akárki aki általánosba jár az irja meg akár privátban akár válaszban hogy mit gondol a suliról, de kérlek irjátok meg melyik sulira gondoltok!!

2013. okt. 9. 20:28
 1/1 anonim válasza:
4.osztályos vagy?? Hát én negyedikben szerettem suliba járni azért mert ott voltak a barátnőim és ha nem is a tanulás de miattuk szivesen mentem!5-6.-ban már kezdtem rossz kislány lenni!Persze ne olyan rosszasagokra gondolj ami nagyon nagyon rossznak szamit Na igen es 5- 6.-ban már kezdtek kialakulni a ,,bandák" ez a tipikus menő gyökér..(szánalmas dolog) és szerettem bandázni!!Minnél tovább akartam a suliba maradni hogy annal tobb hulyeseget csinaljak veluk aminek sajna mindig rossz vege lett. 7.-ben már nem volt kedvem somaig a suliba maradni de az olyan fiukkal szivesen elmenten setalni hazamenetel helyett akik szimpatikusak voltak .Most vagyok altalanos iskola 8.osztalyos most is hasonlo a helyzet mint 7.-ben minel hamarabb haza akarok erni a csicska iskolabol de mivel tavaly sok gond volt abbol hogy azert megyek kesobb haza mert fiukkal maszkalok ezert most hanyagolom azt hogy ne erjek haza idoben persze neha beprobalkozok ;) a pasikkal hetvegen szoktam talalkozgatni( jah es nekem negyedikbe volt a legtobb ilyen gyerekse járásom..szerelmeim persze egyik sem volt komoly.amugy nem ertem miert tetted fel ezt a kerdest o.O XD
2013. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!