Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Pázmány egyetemen ilyen...

A Pázmány egyetemen ilyen dolgok vannak?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=sbhNiiKs5Eo


Érdekes.

A hölgy elég karakán.



2013. szept. 28. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Furcsa előadásmód, de attól eltekintve, hogy a hölgy egy kicsit zakkant, IGAZA VAN TELJES MÉRTÉKBEN. :)
2013. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem is.


Mit nem adnék , hogy meghallgathassak egy ilyen előadást élőben.

Ahova én járok , ott nincsenek ennyire izgalmas előadások.

2013. szept. 28. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Pázmány .... van ám színvonal. viszont nincs csalódás.
2013. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2013. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahol én tanulok, ott sincs sajnos ilyen. :)
2013. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Pázmányra járok (nem jogra, hanem bölcsészkarra), de azért ez nem általános. Egyrészt ezek kivágott, kiragadott részek egy előadásból, másfelől meg ennyiből nem érdemes leszűrni azt a tanulságot, hogy minden tanár ilyen. Nálunk is sok tanár elég karakán, viszont nem beszélnek csúnyán és indulattal, hanem anélkül is jól rá tudnak világítani a problémákra. De mit mondtam, ezek kivágott részek, olyan "komcsi" módszer ez alapján megítélni egy tanárt, meg pláne egy egész intézményt.
2013. szept. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!