Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a legtöbb tantárgy amelyikb...

Mi a legtöbb tantárgy amelyikből bukásra álltál gimnáziumban/Középsikolában?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 20:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

12 év suli alatt összesen egy tantárgy volt. Történelem, utolsó két évben mikor új tanárt kaptunk.

Csak azon az órán össze voltunk vonva egy másik osztállyal akiket előtte is tanított már a tanár.

A mi osztályunk bármennyit tanult, mindenki bukásra állt. A másik osztály, bármennyire is nem tanult, a legrosszabb is csak 3-as volt.

2009. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
pff... az dúrva :| a mi osztályunk is ilyen. elég gyengék vagyunk xD am én elsőéves vagyok gimiben és hát.. :D sok mindenből :D L/15
2009. nov. 6. 21:03
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

na azért ne add máris fel ... van még idő javítani ! ne olyan nagy csoda hidd el! a sok ijesztgetésnek nem kell bedőlni, meg lehet azt a pár oldalt tanulni mindenből, és a gimi nem egy eget rengető szint azért, csak most gondolom nagy váltás az általánoshoz képest.

hát hajrá!!

2009. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Matek, orosz, fizika, kémia. Nem azért mert hülye vagyok, hanem mert gyűlölöm és nem tanultam. De mindig hármas lettem legalább a végén.
2009. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne add fel... :) Én álltam már kémiából bukásra - kétszer asszem gimiben - bioszból is, amíg németül tanultuk... Ennek ellenére bioszból megyek érettségizni tavasszal... :D Szóval fel a fejjel! - amíg még van XD
2009. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Matek, fizika, kémia :(:( Fizikából most se állok vmi fényesen, nemtom hogy javítom ezt ki egy 2esre :S

16/F

2009. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
nulla
2009. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy feladtam xD igen.. még nagyon az elején vagyok, tudom. Csak kicsit elkeseredtem xD de nem adom fel ^^ félévre tuti kijavítom.
2009. nov. 6. 21:15
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

matekból (hozzáteszem az érettségim elég jó lett szóval vicces) kémiából és egyszer kilencedikben bioszból, amit nem tudom, hogy csináltam

aztán az érettségi átlagom 4,8 lett, szóval van remény :)

2009. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Most németből :D

Gimiben ez az 5. német tanárom...

3-nál 5-ös voltam

1-nél 4-es

Az új tanárnál pedig eddigi jegyeim: 1 1 2

:D Érdekes...

2009. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!