Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Asztmás vagyok de rendőr...

Asztmás vagyok de rendőr szeretnék lenni! Soha nem fog megnyílni előttem ez a lehetőség?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy az asztma kizáró ok a rendőrségen de egész életemben sportoltam,nincsenek rohamaim és már most bírnám az alkalmasságit. Esetleg ha meglenne a tesi érettségi és lenne belső ajánlásom akkor se vennének fel?

2013. szept. 23. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem..a követelményeket jogszabály határozza meg...nincs kivétel.
2013. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ismerős érzés. :(
2013. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kedves kérdező. Az asztma önmagában nem kizáró ok! régen volt már ez akérdés, sajnos csak most találtam meg, de figyelj rám jól. magam is asztmával élek, mégis rendészetin érettségiztem és Erdész-Vadász szakon vagyogyok jelenleg, technikusként. Gyakszikon komoly az igénybevétel, és nekem nem a gyengébbik asztma van sajnos mégis a gyógyszerekkel szinten tudom tartani. melesleg én is rendőrnek készülök. nem hallgass a negatív emberekre, dzsaljál el a dokihoz, mond meg neki hogy kell egy papír arrol hogy te asztmásan is sportolhatsz, és azt elviszed a felvételire. onnantól jön a fizikai, pszihogiai és egészségügyi alk. vizsgálat. (értek a témához, de ezeket a dolgokat egy rendőr alezredestől idézem vissza)
2016. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!