Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lenne értelme átiratkozni?

Lenne értelme átiratkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

10. osztályos lány vagyok. Egy kisebb városban lakok, és a helyi gimibe járok. Szeretnék jövőre elmenni Pécsre tanulni. Az egyik oka az, hogy a suli ahová járok, egyre rosszabb színvonalú, mindenkit hülyét felvesznek. A másik, hogy nagyon szeretnék már kicsit önállóbb lenni, és kollégiumba menni. Vonz az is, hogy Pécs hozzánk képest nagyváros :) Szeretnék új embereket megismerni, és színvonalasabb suliba járni. Ahová most járok nyolcosztályos gimnázium, ötödik óta itt vagyok, és talán ez is közre játszik a dologban, mert már kicsit meguntam. Az osztálytársaimat szeretem, nem ilyen okok miatt mennék át. Idén érettségizem németből, ezért is akartam az idei évet még itt tölteni. Szerintetek hülyeség enne, hogy az utolsó két évem Pécsen járjam? Amúgy kitűnő tanuló voltam nyolcadikig, kilencedik évvégén két négyesem volt (Biológia és földrajz).


2013. szept. 22. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

De melyik iskolába mennél át?

Vagy mindegy?

2013. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre a két évre már nem érdemes átmenni sehova.

Pláne a nyolcosztályosból

2013. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Legszívesebben a Nagy Lajos-ba vagy a Leőwey-be.
2013. szept. 23. 06:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!