Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudtok a Xantus János...

Mit tudtok a Xantus János Kéttannyelvű gimnáziumrol? Mennyibe kerül? Milyenek a tanárok? Mennyire erôs az angol? Milyenek a diákok, osztályok? Hányas átlagtól lehet bekerülni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 16:56
 1/5 anonim válasza:
Szia, én a Xántusba járok és nagyon imádom. :) egy félév 60ezer ft, de ebben rengeteg minden benne van, amit más iskolákban év közben kellene befizetned. A tanárok mind nagyon jó fejek, persze van egy pár szigorú is, de jól ki lehet velük jönni, én az összes tanárommal meg vagyok elégedve. Az angol nagyon erős! RENGETEG angol órád van, és nagyon jól megtanítják az anyagot. Ugye eleve 3 felé osztják az embereket, és aztán kialakulnak az osztályok angol szint szerint, majd év elején az összes osztályt ketté osztják, az erősebbeket és gyengébbeket szétválasztják, így is segítik a tanulást. Az osztályközösség nagyon egybe tartó! Általánosban is egybetartó osztályom volt, de a Xántusos osztályom sokkal egybetartóbb! Az idősebbek is nagyon jó fejek, nincs olyan cikizés, hogy jaj ők a gólyák, mindenki jóban van mindenkivel. Valójában nem átlagtól függ a dolog, szóval ezt nehéz megmondani... :))) Ha kérdésed van nyugodtan írj :)))
2013. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:))

És egyenruha van?Melyik a jobb az idegenforgalmi vagy a gimnáziumi része??milyen ott az ebéd??:)és majd lesznek olyan tantárgyak amiket angolul tanulunk? Ha nem tudok annyira angolul attol még bejuthatok?:)

2013. szept. 22. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egyenruha, ami a tesi ruha és ünneplő. de nem gáz:D

Az ebéd egész jó..csak sietni kell oda, mert tök kicsi az ebédlő:DDD szerintem az ifo jobban megéri mert a szakmai tantárgyakat angolul tanítják

Persze, hogy bejuthatsz! Maximum a kezdő angolos osztályba kerülsz, amivel nincs semmi baj!:) Írj nyugodtan:))

2013. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Es a kulfoldi utakrol tudsz meselni bovebben? Azok menyibe szoktak kerulni? A kolesz mennyibe kerul?
2014. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia. én 2013-ban végeztem a Xantusban, gimis részen.

ma magamnak mondhatok egy felsőfokút, úgy hogy mikor odakerültem szinte semennyire sem beszéltem angolul.

szóval a nyelv miatt megéri.


francia is jól megy így évekkel később, pedig azt gimiben sajnos nagoyn hanyagoltam.

2014. dec. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!