Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Klebelsberg (tanári) pályázók!...

Klebelsberg (tanári) pályázók! Hogyan igazoljátok a felvételi pontszámotokat?

Figyelt kérdés
Az ELTE nem küldött semmit azon az emailen kívül, amelyben gratuláltak a felvételimhez. Ezen kívül semmilyen levelet nem kaptam sem online,sem postai úton. Akkor mégis mivel igazolhatom elért pontszámomat?

2013. szept. 11. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Felvi rendszerből tudod letölteni a besorolási határozatot, abban benne van az elért pontszámod. Azt a levelet küldte az Oktatási Hivatal, csak ettől az évtől így elektronikus formában érhető el csak.
2013. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez komoly?

Milyen szakra nyertél felvételt?

Azért az meglepő, hogy semmit nem kaptál

2013. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Be tudtál iratkozni?
2013. szept. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Szeptember 30.-ig csak a jelentkezést kell leadni! (netes felületen és postai úton is). Az igazolások, majd, csak akkor kellenek, ha szerződést írsz alá. Először megpályázod, ha! sikerül majd értesítenek a további teendőkről! Üdv, Eltés hallgató

2013. szept. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, az eljárásnak megfelelően tegnap el is küldtem a pályázatot. Viszont még mindig nem tudom, hogyan fogok tudni nekik bizonylatot adni a felvételi eredményemről,amin rajta van a pontszámom... Szerintetek kihez forduljak? Ügyfélkapu?
2013. szept. 26. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Felvi rendszeréből a besorolási határozatot miért nem töltöd le?
2013. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké, a dolog megoldódott! köszi Nektek! :)
2013. szept. 26. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!