Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki ezt a suli évet?

Hogy bírjam ki ezt a suli évet?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretek ide járni suliba mibvel még elsem kezdődöt a suli ,de már a középsuliban a barátnöm ellenem fordított pár lányt ,akik zaklatnak ,de nagyon kineveztek tisztaság felelősnek és úgy hívnak ,hogy kukás mert szerintük olyan buta vagyok ,hogy csak az lehetek (már bocsánat ,de 1000x jobban teljesítek mint ők) a többiről már ne is beszéljünk nagyon rosszul érzem itt magamat hogy bírjam ki ezt a tanévet tiipek/tanácsok?

2013. szept. 4. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég, ha lesz@rod őket... koncentrálj a saját dolgodra, arra, hogy jól teljesíts.


Meg legyél velük genyó... tudom nehéz... nem születik mindenki gyökérnek, de meg kell próbálnod rohdéknak lenni velük.


Pl amikor kapsz egy ötöst ő meg mondjuk 2-est, akkor nyugodtan röhögd őt ki... "na mivan te ostoba, csak ennyire futotta ?!" meg ehhez hasonlókat nyugodtan guríts oda neki.


Kezdj el sportolni, nézz ki jól.. ezek majd önbizalmat adnak, és mivel lesz önbizalmad úgy már nem fog érdekelni, hogy néhány selejt mit gondol vagy mit mond rólad.

2013. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy tudd, az olyan embereknek mint például a lányoknak akik téged piszkálnak kisebbségi komplexusuk van. Azzal akarják ezt palástolni, hogy rászállnak másokra. Főleg önbizalom hiányosak és azért teszik a keményet, hogy nehogy ez meglátsszon rajtuk. Ennek tudatában nyugodtan szard le őket és tudd hogy te többet érsz náluk. Mert nem az a nagy ember aki el tud nyomni másokat hanem aki fel tud emelni.
2013. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Carpente válasza:

Jó fej barátnőd van neked:D

Ne hangoztasd,hogy okosabb vagy náluk,inkább tanulj,szerezz jó jegyeket.Anno elég kövér voltam,és mindig le dagiztak.Én úgy védekeztem,hogy kritizáltam magam,pl. -Dagadt vagy!

-Né má'! még gurulok is!

Idővel rájönnek,hogy leszarod:D

2013. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gyémántlány ***** válasza:
Szard le őket, nagy ívben! Ki mondta, hogy csak a suliban lehetnek barátaid? Keress újabbakat! Azokat, akik meg nem szeretnek, csak ismételni tudom magam, szard le!
2013. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnálak kedves kérdezö de én is azt mondom mint itt a 3 as válaszadó mondhatom szép kis barátnőd van aki a többi lányt ellened forditot és az osztálytásaid is zépek. A barátnőddel ramélem nem állsz ezek után szóba. Most mentél új iskolába hogy piszkálnak pár lányok ? esetleg ha van aból az évfolyamból mitudom én a vagy b te mondjuk a ba vagy kérd magad a b be, érted új légkör vagy ha nagyon zavar iskolaválltás föleg ha kollégista is vagy. Amugy fel a fejjel mert tudom nehéz de az életben sokszor piszkálják az embert ártatlanul munkahelyen is.
2013. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hidd el,nekem is bevált egy fegyver.LE KELL ŐKET SZARNI.De tényleg!Ne csak próbálkozz,vagy úgy tegyél.Szard le őket!Annál idegesítőbb nincs,mint amikor akit b*sztatsz rá se hederít:D Nincs okod neked azzal foglalkozni hogy hogy hívnak..tudom nehéz,de amikor én ezt elértem,hihetetlen sikeres technikának bizonyult:D Csak csináld a dolgod,az úgyis csak suli.Hozzájuk se szólj,csak ha muszáj.Ha pedig mondjuk órai munka közben húzgálják a szájukat vagy beszólnak,akkor kérdezd meg:Befejezted?majd térj vissza a munkához.Imádtam a képüket nézni olyankor.Utána meg jöttek azzal,hogy na mivan,azt hiszem nagylány vagyok meg mekkora a pofám..erre annyit mondtam hogy nekem legalább van jobb dolgom mint másokat szekálni.Tényleg ne állj le velük ezeken kívül!Semmilyen úton!Azzal az ő kezükben lesz az előny.Semmilyen szívességet,ismétlem,semmit ne tegyél meg nekik.Csak ha nagyon muszáj dolog,pl. pont eléd esett le a ceruzája és ő nem éri el.Ne legyél szemét,csak szard le őket úgy ahogy vannak.Ennyi:D Legyél te az érettebb.Nehéz,de ha sikerül, be fog válni.
2013. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem elsőben piszkáltak a legjobban általánosban új lány voltam sokszor, és kb amikor már jártam egy ideig akkor egy lány elő szeretettel piszkált alázott meg, pl tesi orán mindketten fel voltunk mentve ültünk egymás mellett, aztán mondtam neki valamit már nem emlékszem mit és elkezdte az orra előtt legyezni a levegőt majd hozzátette:"büdös a leheleted" bármikor hozzá szoltam úgy nezett rám mintha hülye lennék stb utána torna orán sugdoloztak rolam és elsirtam magam, és elmondtam anyámnak hogy az a csaj mindig basztat és mikor normálisan reggel mikor bevitt félre hívta azt a gyereket kérdezte mi a baja velem és megszepenve csak anyit mondott "semmi" sose bántottam vagy beszéltem ki ok nélkül basztatott pedig csak elsösök voltunk.

7 osztályban is eleget piszkaltak a külsömre sok beszolas folyoson folyton beszolt par fiu, meg egy nagyon rossz osztalyba kerultem és a tanarok sem az igaziak voltak szartak a gyerekek fejere, hala istennek azota tul vagyok rajta, és már csak emlékek én nem szerettem a sulit vannak jo kellemes vicces emlékeim azokra jo vissza emlekezni olykor, de a többsége kur*a szar pocsék és semmi pénzért nem mennék vissza évről évre szarabb a rendszer minősithetetlen osztaly társakal és tanárokal! Pf kataszrofa volt, a suli a halálom.

2020. szept. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!