Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha írtam egy verset, kinek...

Ha írtam egy verset, kinek mutassam meg? Egyáltalán, szerintetek mutassam?

Figyelt kérdés

Írtam egy verset .És,anyukám megnézte,szerinte elég jó.

(Hozzáértő ember,szóval neki elhiszem)


Ha szeretnék több véleményt hallani (csak egyet-kettőt) akkor még kinek mutassam meg?

Van egy tanár a suliban akinek beszéltem már róla,mikor ilyesmi dolgok jöttek szóba.Neki is megmutathatnám,mert őt szerintem érdekelné.

De még esetleg kinek?Saját irodalom tanáromnak érdemes?


2013. szept. 3. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyan tanároknak, akiknek adsz a véleményére. Ha a magyar tanárt szakmailag/emberileg elismered, akkor neki nyugodtan mutasd meg. Ezenkívül osztályfőnöknek vagy akármelyik másik tanárnak, akivel jó a viszonyod, és kikérnéd a tanácsát más helyzetben is akár. Valamint esetleg a közelebbi barátaidnak.

De elküldheted privátban nekem is, 7 éve írogatok verseket, és imádok verseket olvasni :)

2013. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!