Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van ha kések az etr es...

Mi van ha kések az etr es tantárgyfelvétellel?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem tudok majd bizonyos tantárgyakat elkezdeni? Mert valamelyiknél már nincs hely egyik gyakorlati órára sem :S

2013. aug. 30. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem veszed fel tárgyfelvételi időszakban a tárgyakat, akkor nem tudod azokat elvégezni. Eseteleg lehetőség van utólag, díj ellenében felvenni, de az macerás és drága.

Mi a csudáért nem veszed fel rendesen, tárgyfelvételi időszakban a tárgyaidat?

2013. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
írj a tanárnak, vagy személyesen menj oda hozzá az elsö héten.
2013. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(am nekik is fel fog tünni h többen vannak feliratkozva elöadásra mint gyakorlatra)
2013. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs rosszul fogalmaztam... Időben vagyok még azért ennyire nem vagyok szétszórt... Csak már 2 napja megnyílt a lehetőség és most álltam neki hogy felvegyek bármit is és vannak tantárgyak ahol nem találok gyakorlatot hogy elfogadja a rendszer a tantárgyfelvételt... A kérdésem az lenne hogy ha nem vagyok ez elsők között (ilyen módon kések le) akkor utána lehet e hogy nem tudok kezdeni bizonyos tantárgyakat?
2013. aug. 30. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat
2013. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért ilyen kötelező tárgyaknál nem szokott előfordulni (főleg akkor ha elsős vagy és most veszed fel először). Egy szabadon választhatónál előfordulhat.

Beszélj a tanárral.

2013. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát holnap bemegyek az TO ra és tuti lesz valami csak kicsit földühített hogy még haza se érhetek a gólyatáborból és már betelnek a helyek -.- azért ennyire én nem szarnék a többszáz gólya fejére pléne hogy egyetem :/
2013. aug. 30. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!