Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A "B" kategóriás jogosítvány...

A "B" kategóriás jogosítvány (szgk. -ra) hány hetet vesz igénybe? Ha már van jogsitok nektek mennyi idő volt azt megszerezni és mennyibe került?

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Májusban kezdtem a kreszt tanulni, júliusban mehettem csak vizsgázni (akkorra volt csak időpont -.-" ), ha megbuktam volna, akkor a legközelebbi időpont szeptember lett volna, de hála az égnek ez nem történt meg. Közben megcsináltam az eü. tanfolyamot és a vizsgát. július közepe óta vezetek, most lesz a 22. órám, de az autós suli "kötelezően" rárak még a 30 órámra vagy 10 plusz órát...(mindenkivel ezt csinálják, nem én vagyok a béna) és az ugye már többe fog fájni. így össz-vissz szerintem úgy 150 ezerbe kerül és örülök, ha szeptember végére végzek.
2013. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Május 27-én kezdtem a kresz oktatás 2 hét alatt lement az oktatás, juni. 11-én vizsgáztam. Közben megcsináltam az eü vizsgát. Vezetést juli. 2-án kezdtem és aug. 6-án vizsgáztam forgalomból. Durván 7-8 hét alatt ment le az egész, jó iskolát és oktatót kell választani és akkor pörög az egész. :) Szerencsére minden sikerült elsőre, aug 8-án igényeltem meg a jogsim, azóta várom hogy jöjjön. :/
2013. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. mázlista vagy második:D
2013. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Akkor durván 2-3 hónap. Iskola mellett érdemes elkezdeni szerintetek?
2013. aug. 28. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van időd, amit erre áldozhatsz, szerintem kezd el. Ki tudja, lehet hoznak egy új törvényt és 3x ennyibe fog kerülni a jogosítvány. De vigyázz, mert neked már nem 30 órát,hanem vmi 500 akárhány km-t kell menned!
2013. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 hónap alatt megvan a jogsi, akkor szerintem érdemesebb jövő nyáron elkezdeni. Ha jó tanuló vagy és sokat tanulsz, akkor meg még jobban ajánlott a nyár, amikor már nem kell tanulni. Nyáron úgyis sok szabad idő van a diákoknak.
2013. aug. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen 580 km-t azt hiszem. Remélem nem emelik az árakat, így is nagy lehúzás az egész.

Csak minél hamarabb szeretném.

2013. aug. 29. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!