Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha én a 2012/2013-as tanévben...

Ha én a 2012/2013-as tanévben kezdtem a 9. évfolyamot, és betöltöm idén a 16. életévemet, akkor otthagytam saját döntésből az iskolát?

Figyelt kérdés
Szeretném végleg abbahagyni a tanulmányaimat a közép iskolában, ezt így megtehetem, mi szükséges hozzá?

2013. aug. 25. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Válaszom nem lesz hasznos a kérdés szempontjából, de miért? Utána mihez akarsz kezdeni?
2013. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nade nem akarsz estire átmenni?

Vagy mit akarsz tenni?

2013. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne csináld ezt.

Akkor csak a nyolc általánosod lesz meg-

2013. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért szeretném abbahagyni, mert nem valami jó a tanítás az iskolában, azért mentem abba a bizonyos suliba, hogy angolt és franciát tanuljak, de csapnivaló az angol tanítás, a francia helyett pedig hogy német lesz. Gondolkodtam rajta, hogy átmegyek másik iskolába, de az is zsákbamacska, és nem akarom fecsérelni az időmet. Inkább magántanárhoz járnék és tanfolyamra.
2013. aug. 26. 04:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek a tervek a tieid. De mi van a szüleiddel? Bele egyeznek-e abba, hogy megtedd a váltást?

Amúgy majd a magántanár is csapnivalóan fog tanítani, akkor azt is abbahagyod?

2013. aug. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem először tedd le az érettségit . Érettségi nélkül mi a szart csinálnál ? 8 általánossal + egy év középiskolával maximum kukásnak vesznek fel ,de lehet hogy még annak se .
2013. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!