Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik tantárgy nehezebb...

Melyik tantárgy nehezebb érettségi tárgynak? Biológia, földrajz vagy informatika?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok érettségizni, de még mindig nem tudom, hogy melyiket válasszam. Kettőt is kellene, mert az egyik matek helyett megy, és eddig muszájból a biosz és az infó volt kigondolva. A földrajzot szeretem, kivéve a gazdasági földrajzot, ezért azt elvetettem, a biosz nehéznek tűnik, de talán annyiból lenne jobb, hogy van egy szakmám már, amihez jól jön, ha esetleg később meggondolom magam, és azzal akarok foglalkozni. Az infót már évekkel korábban kigondoltam, mert valamennyire értek a gépekhez, de az elmélet az szerintem nem könnyű, mert igazából sosem tanították nekem sehol. A kémia kilőve, a fizika pláne, mivel van benne számolás, és diszkalkuliás vagyok, tehát marad ez a három, de szívesebben választom a két könnyebbet.

2013. aug. 25. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Egyik sem nehéz.

Vagy válassz nyelvet.

2013. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Válaszd a bioszt.

Bár néha ott is kell tudni számolni.

De alapvetően nem számolósak a feladtok érettségin.

Föci meg azért jó, mert csak két évig tanuljuk

(nem olyan nagy mennyiségű az anyag)

2013. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát nyelvet csak egyet tanulok, az angolt, ami ugye kötelező, tehát nem tudok pluszba nyelvet választani.:(

Egyébként nálam másképp van minden, mert három évet jártam szakközépbe, abból egy fél év levelezőn, utána szakmát tanultam három évig, és most két éves érettségis osztályban vagyok, ahol szakmások tanulnak. Éppen ezért a földrajzot is csak egy évig tanultuk. A biológiát szerintem fogjuk idén is.

2013. aug. 25. 17:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg hát jó régen tanultam földrajzot már 2 évig a másik suliban, de nem sokra emlékszem :(
2013. aug. 25. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Akkor válaszd a bioszt vagy az informatikát.

Meg lehet tanulni mindkettőt.

Pláne, ha nem emeltre mész.

2013. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a célod? Át akarsz menni vagy jó jegyet akarsz?
2013. aug. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az infó biztos nem menne, de egy biosz bármikor.
tegnap 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!