Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Romániában 11. osztálytól a...

Romániában 11. osztálytól a matekból teljesen új anyagot tanítanak, és nem kapcsolódik semmihez?

Figyelt kérdés
Úgy értem, tegyük fel nem igazán tanulgattam 5-8ban és 9-10.ben és ha most nekifogok tanulni akkor nem lesznek problémáim, mert nem épül semmire az anyag?
2013. aug. 21. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értesz az alatt hogy nekifogsz tanulni.

A matek tipikusan az a tárgy szerintem ami a régebbi tudásra épül.

Magyarországon pl:

10.-ben van egy is trigonometria és 11.-ben még több.

A ha nem tudod mi a szinusz a szinusztétel se fog menni.

Persze ha rendesen átnézed akkor talán.

2013. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A suliban a matektanárnő azt mondta, hogy 11.ben teljesen új anyag lesz, csak hogy én most sulit váltok és nem tudom, hogy ott is-e, ezért kérdem.
2013. aug. 22. 13:49
 3/3 sarki válasza:
11. osztalyba elkezded majd tanulni a matematikai analizist ami eddig nem volt. Ez teljesen uj tantargy az addigi ismereteidhez nem nagyon kapcsolodik igy szerintem belejohetsz ha van egy kis erzesed a matematikara.
2013. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!