Gimibe számológép?

Figyelt kérdés

Nyelvis leszek,attól még érdemes venni?Ez megfelelne 5 évre?

[link]

Az első.


2013. aug. 14. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel 5 évre kell csak, és nem is igazán használnád matekórán kívül, én azt mondom menj be egy papírboltba, és vedd meg az első 3-4.000 Forintos gépet.
2013. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amit linkeltem az jó?
2013. aug. 14. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármi ami tud szögfüggvényeket (sin, cos, tan), radián és fok közt váltani (deg, rad) és legalább egy logaritmust (log, lg vagy ln) számolni elég.


Gimibe, de szerintem sehova se nagyon, nem kell semmi csodagép csak a kicsit magasabb szintű alapok.

2013. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyat semmiképp nem vennék a helyedben, amilyet te kinéztél.

Szerintem érdemesebb lenne ilyet venned:

[link]

2013. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi a baj vele?olcsóbb nincs?
2013. aug. 15. 00:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát csupán annyi, hogy elavult és gagyi. Első két évedben tökéletesen megfelel, de mikor logaritmust veszel, vagy kamatos kamatot, akkor egyszerűbb, ha 10-es alap mellett bármilyen alapot (akár törtet is) be tudsz írni. Nem tudod egy sorba írni az egyenlet egyik felét, mindig csak közelítőértéket tud megadni. Lehet csak én nem látom, de kombinatorikához szükséges műveleteket sem tud végezni. (nCr, nPr, n!).

10. osztály végéig nekem is hasonló volt, viszont később már kevés lesz.

2013. aug. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!