Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégium előnyei és hátrányai...

Kollégium előnyei és hátrányai? (egyetem)

Figyelt kérdés
Minden érdekel!!! ha nem koli, akkor egyébként bejárós lennék, tehát ezzel kéne összehasonlítani

2013. aug. 11. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Hátrányához csak annyit tudnék mondani, hogy nem látod minden nap a szüleid és ilyesmi.

Előny: Sok ismerőst gyűjthetsz, rengeteg barátot szerezhetsz magadnak, sok időd marad a tanulásra és a szórakozásra, míg ha bejárós lennél, egész nap utazgatnál. Van hogy délbe van órád, meg 4kor pl, ha bejárós lennél, akkor ott kéne ülnöd 4 órát mert nem biztos hogy annyi idő alatt haza és vissza is tudsz érni, míg ha kolis vagy, bemész a szobádba, pihensz addig vagy ilyesmi. Egész évbe bulizhatsz, pasizhatsz/csajozhatsz, szüleid nem szabályoznak. Kolival jobban járnál, mert jobban be tudnál illeszkedni az osztályodba is, mert a legtöbbet kolisok lesznek úgyis.

2013. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én meleg vagyok, és nagyon jó a koli szerintem. Egy csomó barátot szereztem ott, és a szobatársammal egy párt alkotunk :D Így akkor kefélünk, szinte amikor csak akarunk (csoporttársak vagyunk:) Nekünk nagyon bejött, csak az a kár, hogy nem mindig van magánélete a kolisoknak :|
2013. aug. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem itélem el a melegeket, de most ez mégis h jön ide?
2013. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Úgy jön ide, hogy minden érdekli a kérdezőt. Örülök annak, hogy nem vagy előitéletes. Ez egy nagyon becsülendő tulajdonság. A hátránya az, hogy a családot nem annyira láthatod gyakran, ill. ahogy írtam - a személyes tér a töredékére csökken.
2013. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!