Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit vesztek majd fel...

Ti mit vesztek majd fel tesire (egyetem)?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 16:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem el, hogy 9/9 hülye válasz érkezett. Itt mindenki retardált?


Egyébként én úszást vettem fel (Debrecen), de túl macerás volt eljutni oda, aztán vissza egyből gyakorlatra, volt h el is késtem emiatt. Tapasztalatom szerint meg kell találni a középutat. Oda menj, amelyik a legközelebb van, legolcsóbb, legjobban vonz. Kb ebben a sorrendben fontosak.

2013. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
24%
21:17 itt te vagy a retardált. Ha úgy kérdezi, h mit veszünk fel tesiNEK, akkor az egyértelmű, de így hogy mit veszünk fel tesiRE marhára nem az, de nyilván nem olvastad el elég figyelmesena kérdést, ha ez nem tűnt fel.
2013. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nos...

Egy kicsit valóban félreérthető,de azért merem remélni,hogy nem gondolnak annyira hülyének,hogy azt kérdezgessem,hogy milyen ruhát veszel fel majd tesin..

(ja és azért írtam +vesztek fel majd tesire",mert a tárgyakat felvesszük)

de mindegyis, így járnak a kezdők,illetve azok akik lenézik az embert

köszönöm a válaszokat!

ja és aki írta annak: orvosira megyek,de nem 383 vagy 395 ponttal vettek fel ;)

2013. aug. 11. 22:24
 14/19 anonim ***** válasza:
44%

#12-esnek


Nem tehetek róla, hogy van annyi logikám, hogy kikövetkeztettem mire gondol a kérdező, neked pedig nincs. Ki az a hülye, aki megkérdezi, hogy milyen ruhát vegyen fel tesire, mikor van 30-féle/fajta óra.


Na csók.

2013. aug. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az orvosi jó.

Biztos sokminden közül lehet választani.

2013. aug. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

SE-n van teniszpálya (Népliget)

Vajda Péter úton

2013. aug. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
01:21 Látom még mindig buta vagy, h felfogd a dolgokat. De a te dolgod, játszál csak tovább a logikai játékaiddal, ha azt hiszed annyira megy ;) na csá
2013. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
01:21 Elég sokan azt is megkérdezték, hogy ha elérik a ponthatárt, akkor ő felvették? Ezek után simán lehet gondolni, hogy valaki megkérdezi ezt is. Másrészről nem mindenhol van 30 féle tesi.
2013. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

de most nem is értem miről van itt szó...

Mondtam,hogy nem sikerült jól megfogalmaznom,ezért csúsztam ebbe a hibába.:D

Vol olyan,aki megértette,hogy mit akarok kérdezni,és emiatt neki már ő buta meg ilyenek?! jaj hagyjuk már:)

2013. aug. 12. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!