Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ápolónő, gyógytornász, vagy...

Ápolónő, gyógytornász, vagy dietetikus legyek?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg tudnátok mondani más jól fizető munkát sz egészségügyben?
2013. aug. 3. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ápoló, dietetikus nem nagyon fizet. A gyógytornász sem ha kórházban dolgozol, de tudsz magán betegeket vállalni jó pénzért. Én erre szavazok.

(egyébként én is gyógytornász vagyok)

2013. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Külföldön jól fizet mind. Ápolónő a legjobb, és okj-n hamar elvégezhető. Ráadásul, ha 21 alatt vagy, és még egy szakmával sem rendelkezel, akkor ingyenes is a képzés. Máshol nem is érdemes, csak okj-n, mert csak olyan megy egyetemre, vagy főiskolára ápolói szakra, aki később pl.: aneszteziológiára szeretne szakosodni. A gyógytornász itthon csak akkor éri meg a sok tanulást, ha saját vállalkozásba kezdesz, vagy családokhoz jársz ki. A dietetikus sem rossz külföldön. Neked kell eldöntened, hogy melyik hivatás felé húz a szíved. Ha itthoni munkavállalásban gondolkodsz, akkor a én mégis a gyógytornászt tartom a legokosabb megoldásnak, a korábban már említett verzióban. Sok sikert!
2013. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!