Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kellene tanulnom ahhoz,...

Bratilla kérdése:

Mit kellene tanulnom ahhoz, hogy idegenvezető lehessek?

Figyelt kérdés

A turizmus-vendéglátás jutott először eszembe, de úgy hallottam, hogy ott sok a matek, ami nekem azért határozottan nem az erősségem. :) Más tárgyakból viszont jó vagyok.

Ti tudtok erről valamit, hogy hogyan lehet idegenvezető valakiből? OKJ-s képzés gondolom nem elég.


2013. júl. 28. 13:20
 1/3 anonim válasza:
Én turizmus-vendéglátáson vagyok, az tényleg csak a matekos tárgyakról szól, attól nem leszel jobb idegen vezető... Papírnak szerintem tökéletes az okj meg pár nyelvvizsga. Az egyik ismerősöm is így lett idegen vezető
2013. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen OKJ-s képzés !
2013. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Nyelvvizsga hány kell? Én jelenleg csak angolt és németet tanulok. Akkor kellene mellé még valami?


Azt tudom, hogy van ilyen OKJ képzés, azt már ki is néztem, de az elég? Az egyetemen is szeretnék tanulni valamit mellette, de nem tudom, hogy mi érné meg. Olyanra gondoltam, aminek hasznát veszem az idegenvezetés során, meg esetleg máshol is. BTK-nvalami, esetleg? Pl. Egyiptológia?

2013. júl. 28. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!